Wycieraczka tekstylna - Monotone 115 x 250- 24h
- Profesjonalne maty funkcjonalne w wyrazistych i żywych kolorach
- Zaprojektowane, aby sprostać najtrudniejszym wymaganiom ruchu pieszych. Struktura powierzchni
- usuwa brud i wilgoć z podeszew butów i zatrzymuje je między włóknami.
Monotone od Kleen-Tex to wysokiej klasy mata wejściowa, zaprojektowana z myślą o intensywnym użytkowaniu w miejscach o dużym natężeniu ruchu – takich jak biura, szkoły, hotele, sklepy czy urzędy. Łączy nowoczesną estetykę z wyjątkową skutecznością w zatrzymywaniu brudu i wilgoci. Jej antypoślizgowy spód z kauczuku nitrylowego zapewnia stabilność, nawet na śliskich powierzchniach. Dodatkowo posiada 2-centymetrowe gumowe obramowanie, które pomaga zatrzymać wodę i zanieczyszczenia wewnątrz powierzchni czyszczącej.
Nie ten wymiar? Żaden problem – zrobimy wycieraczkę dopasowaną do Twoich potrzeb!
Cechy:
gruby spód maty wykonany z kauczuku zapewnia, że mata się nie podwija i nie przesuwa po powierzchni | |
przędza wyższa o 20% w stosunku do maty Iron-Horse sprawia, że wycieraczka pochłania jeszcze więcej brudu | |
gumowa krawędź szeroka na 22 mm zabezpiecza przed strzępieniem się maty oraz tworzy nieckę zatrzymując wodę i zanieczyszczenia pomiędzy włóknami | |
w przeciwieństwie do tańszych wycieraczek, spód maty Monotone wykonany jest z gumy, a nie z PVC, dzięki czemu spód nie łamie się, nie ślizga się po podłodze, nie wchodzi w reakcję z wodą, czyli nie gnije, ani nie wydziela nieprzyjemnego zapachu | |
niski koszt utrzymania, jaką daje możliwość odkurzania i samodzielnego prania maty | |
znaczne obniżenie kosztów sprzątania dzięki zatrzymywaniu brudu wewnątrz wycieraczki |
Kolorystyka:
Dane techniczne:
Szerokość: | 115 cm |
Długość: | 250 cm |
Wysokość maty: | 13 mm |
Wysokość przędzy: | 12 mm |
Przędza: | włókno High-Twist Nylon (HTN) - barwione w masie |
Spód maty: | 100 % Guma nitrylowa |
Waga: | ok. 2,7 kg / m2 |
Przeznaczenie: | duży ruch pieszych, wewnątrz budynków |
Niepalność: | odporność na płomień - EN 13501-1 Cfl – s1(former OENorm B1/Q1) |
Dlaczego Kleen-Tex:
Kleen-Tex to firma działająca od 1967 roku, posiada fabryki w 9 krajach, na 6 kontynentach. Kleen-Tex buduje swoją pozycję na rynku bazując na wysokiej jakości produkowanych towarów. Najwyższe właściwości nie są dostepne dla tańszych wycieraczek konkurencji, która używa gorszych materiałów takich jak PVC. Tanie wycieraczki zaledwie w kilka tygodni tracą swoje pierwotne właściwości czyszczące, a po dłuższym czasie użytkowania dodatkowo kruszeją oraz wchodzą w reakcję z wodą.
Potrzebujesz wycieraczkę na inny wymiar? Napisz do nas, a otrzymasz szybką wycenę.
Okres gwarancji: Ofertowany towar objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancji producenta lub sprzedawcy.
Zwrot kosztów: W przypadku uzasadnionej reklamacji pokryjemy wszystkie koszty transportu od i do Klienta.
Rękojmia: Gwarancja na sprzedany towar nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.