Wolińska 19 64-100 Leszno

Wycieraczki biurowe

Wycieraczki biurowe – efektowne wejście do biura


Dopasowana pod kątem stylu i kolorystyki wycieraczka biurowa to dobra inwestycja. W naszym asortymencie mogą znaleźć Państwo szeroki wybór wycieraczek biurowych, które są przeznaczone do stosowania w biurowcach oraz w siedzibach firm.

 

Przygotowaliśmy pełną gamę nowoczesnych wycieczek tekstylnych i metalowych, spośród których z pewnością dobiorą Państwo te najlepsze do danej przestrzeni. Polecamy w szczególności wycieraczki biurowe tekstylne – produkujemy je z wytrzymałych tworzyw, które zachowują swój wygląd na długi czas, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Takie wycieraczki dostępne są w pełnej gamie kolorów lub mogą być zaopatrzone w grafikę zgodnie z Państwa życzeniami, w tym w logo firmy. To wycieraczki, które najlepiej sprawdzają się w przestrzeniach zamkniętych.

Do drzwi wejściowych do biura rekomendujemy głównie wycieraczki metalowe oraz wycieraczki aluminiowe, w tym modele ze szczotką, gumą oraz rypsem. Bardzo dobrze oczyszczają obuwie z zanieczyszczeń i jednocześnie wyglądają bardzo estetycznie. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty wycieraczek z naszej oferty!

Zaufane Opinie IdoSell
4.61 / 5.00 28 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-11-03
bardzo szybka i sprawna obsługa, Pani Dominika dbała o całe zamówienie z największą starannością.
2022-01-11
Zamowienie przyszlo szybko i bylo zgodne z opisem. Polecam
pixel