Wolińska 19 64-100 Leszno

Wycieraczka metalowa ocynkowana

Czyste-wejscie.pl to wysokiej jakości wycieraczki metalowe – dzięki nam wejście do Państwa firmy będzie mogło być nie tylko czyste, ale również estetyczne. Podstawowym produktem w naszej ofercie jest wycieraczka metalowa ocynkowana, która dostępna jest w trzech wersjach – standard, seratowanej i siatkowanej. Szybko zbiera zanieczyszczenia z obuwia i sprawdza się również w miejscach o wysokim natężeniu ruchu – przy wejściu do biura, restauracji, sklepu czy hotelu.


Każda wycieraczka metalowa ocynkowana wykonana jest z najwyższej jakości materiału. Dzięki ocynkowaniu jest odporna na warunki atmosferyczne, w tym wilgoć, która wywołuję rdzę, dlatego może być używana na zewnątrz budynku. Specjalna faktura naszych wycieraczek metalowych nie tylko łatwo oczyszcza obuwie, ale również jest antypoślizgowa, a niewielkie oczka zapewniają wygodę i bezpieczeństwo także kobietom noszącym obuwie na wysokich obcasach.


Kupując nasze wycieraczki, mają Państwo pewność, że to najlepsza trwałość i solidność, skuteczność w oczyszczaniu obuwia oraz estetyczny wygląd. Wycieraczki dostępne są w pełnej gamie rozmiarów – z ramami niskimi i wysokimi lub ze skrzyniami. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wycieraczkami metalowymi w naszej ofercie!

Zaufane Opinie IdoSell
4.61 / 5.00 28 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-11-03
bardzo szybka i sprawna obsługa, Pani Dominika dbała o całe zamówienie z największą starannością.
2021-12-13
Szybko , terminowo, zgodnie z zamówieniem. Polecam.
pixel