Wolińska 19 64-100 Leszno

O firmie

Od momentu zawarcia pierwszej transakcji handlowej we wrześniu 2005 r. przeobraziliśmy się z jednoosobowej firmy do przedsiębiorstwa o liczącej się pozycji na rynku, z profesjonalną kadrą handlowo-techniczną.


Przez ponad osiem lat funkcjonowania Firmy Szymkowiak zdobyliśmy i utrzymujemy zaufanie tysięcy klientów.

Najwyższa jakość

Siła naszej organizacji opiera się na sześciu podstawowych filarach:


wycieraczki biurowe

Markowe produkty

Naszą ofertę opieramy na markowych produktach, wysokiej jakości, produkowanych na terenie Unii Europejskiej. Produkty z naszej oferty kierujemy do klientów oczekujących najwyższej jakości mat i wycieraczek w akceptowalnej cenie. Nie znajdą Państwo u nas produktów niskiej jakości. Zapewniamy, że naszą ofertę opieramy na bazie produktów europejskich producentów, będących liderami na rynku.

Szybka realizacja

Nasze doświadczenie, wynegocjowane warunku handlowe z dostawcami oraz dostępność kapitału zapewniają szybką realizację zamówień. Większość produktów z naszej oferty dostarczona zostanie do klienta w czasie nie dłuższym niż 6 dni od momentu zamówienia. Na rynku wycieraczek i mat tekstylnych tak krótki termin realizacji jest dużym sukcesem!

Spotkania z klientami

Od początku naszej działalności wierzymy, że powodzenie można osiągnąć tylko przez zrozumienie i pełne zaspokojenie potrzeb klienta. Wiemy, że w niektórych sytuacjach konieczne jest spotkanie z klientem na miejscu inwestycji i omówienie jego oczekiwań. Nasi doświadczeni doradcy techniczno-handlowi są gotowi podjechać na spotkanie w każde miejsce w Polsce.

Profesjonalna kadra

Nasz zespół tworzą doradcy handlowo-techniczni z wieloletnim doświadczeniem. Nasze kwalifikacje są stale podnoszone przez specjalistyczne szkolenia prowadzone w Polsce i za granicą. Najważniejszym źródłem wiedzy są przeprowadzone transakcje, obsługa inwestycji oraz spotkania z klientami.

Bezpłatne konsultacje

Wszyscy nasi doradcy są do Państwa dyspozycji w zakresie pomocy technicznej oraz najlepszego doboru produktu do potrzeb klienta. Zapewniamy sprawny kontakt telefoniczny, poprzez email oraz spotkania na miejscu instalacji.

Serwis i wsparcie po zakupie

Zdobyte doświadczenie, posiadane kontakty z pralniami oraz szkolenia techniczne u producentów są gwarantem najlepszej opieki posprzedażnej dla naszych klientów.

 

Właścicielem sklepu oraz marki czyste-wejscie.pl jest:
Firma Szymkowiak
Damian Szymkowiak
ul. Wolińska 19
64-100 Leszno
tel/fax (065) 533 07 43
info@czyste-wejscie.pl
NIP 697-208-18-22
REGON 411480306

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 26 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-08-31
o.k.
2022-01-11
Zamowienie przyszlo szybko i bylo zgodne z opisem. Polecam
pixel