Wolińska 19 64-100 Leszno

O firmie Kleen-Tex

 

Kleen-Tex Industries Inc. to światowy lider na rynku mat gumowych i tekstylnych. Siedziba główna znajduje się USA, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Austrii, Polsce, Brazylii, Japonii, Wielkiej Brytanii, RPA oraz Tajlandii.

 

W Polsce firma reprezentowana jest przez Kleen-Tex Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Suchedniowie w województwie świętkorzyskim.

 

 

Dlaczego wybrać maty Kleen-Tex

 

Maty tekstylne firmy Kleen-Tex to produkty najwyższej jakości. Ich przewaga opiera się na kilku podstawowych założeniach:

 

  • najwyższa jakość przędzy stosowanej do produkcji mat

  • używanie przędzy farbowanej w masie zapewnia połysk i największą trwałość koloru. Firma Kleen-Tex udziela 11 lat gwarancji, że nie nastąpi znacząca utrata koloru maty. Warunkiem jest przestrzeganie zaleceń producenta w zakresie konserwacji mat.

  • spody mat wykonane są z gumy, bez dodatku PVC. Dzięki temu maty można wielokrotnie prać (również w domowych pralkach automatycznych), a brzegi maty nie strzępią się oraz nie łamią. Ponadto guma posiada wysoką przyczepność do podłoża co zapewnia jej stabilność i brak tendencji do przesuwania się po podłożu. Cechy te są niedostępne dla tanich mat na spodach z mieszanek gumy i PVC.

  • opatentowana technologia JetPrint umożliwia nadruk grafiki na matach z dokładnym odwzorowaniem kolorów i krawędzi. Technologia JetPrint pozwala na wykonanie maty tekstylnej z dowolną grafiką w bardzo atrakcyjnej cenie przy zamówieniu nawet jednej maty.

Zaufane Opinie IdoSell
4.61 / 5.00 28 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-16
Wszystko przebiegło pomyślnie!
2022-08-25
polecam 100 % ok
pixel