Wolińska 19 64-100 Leszno

Maty wejściowe

Maty wejściowe – zrób dobre wrażenie!

 

Zabezpieczają i zdobią, znajdują szerokie zastosowanie w sklepach, hotelach, szatniach, halach i innych budynkach, w których liczy się zachowanie czystej podłogi – maty wejściowe w naszej ofercie mogą spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. To zarówno modele tekstylne, jak i gumowe, łatwe w montażu i eksploatacji.


Dzięki nowoczesnym matom wejściowym można zabezpieczyć wejście przed nadmiernym zabrudzeniem, wilgocią (maty bardzo dobrze pochłaniają wodę), a także poprawić bezpieczeństwo przy wejściu do firmy. Dodatkowo atutem mat wejściowych jest ochrona posadzek przed zniszczeniem w tych miejscach, w których są one najintensywniej użytkowanie, oraz ich łatwe utrzymanie w czystości – maty mogą być prane.

 

W naszym asortymencie mogą znaleźć Państwo różnorodne maty wejściowe w pełnej gamie rozmiarów, także na wymiar, a także różnych kolorów i wzorów. Jesteśmy także w stanie przygotować maty specjalnie na Państwa zamówienie w określonym kolorze czy z nadrukiem, przykładowo logotypem firmy. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!

Zaufane Opinie IdoSell
4.61 / 5.00 28 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-19
fachowa i szybka obsługa
2022-08-31
o.k.
pixel